Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

    VENTO MAKİNA, Yaklaşık 10 yıllık bir sektör tecrübesi ile 2012 yılında sektöründe farkındalıklar yaratmak isteyen bir anlayış ile kuruldu.

    Kurulduğu yıl SCHWING Beton Pompaları, RAMMER Hidrolik Kırıcı, SOOSAN Delici gurubunu bünyesinde bulunduran ALFATEK firması ile bir birliktelik yaparak Batı Marmara Bölgesi Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Yetkili Bayi görevini üstlenmiştir.

    2014 yılından bu yana da Adana bölgesinde CEYTREYLER Treyler ve CEYLİFT Forklift üretimini yapan CEYLAN GRUP ile bir birliktelik yaparak Trakya ve İstanbul Bölgesinde satış hizmeti vermeye ve değerli müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. 

      Hizmet verdiği sektörlerdeki çalışma zorluklarını ve hizmet kalitesinin önemini çok iyi kavrayarak mutlak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya kendine amaç edinmiştir.

 

VENTO MAKİNA Müşteri Memnuniyeti Politikası 

VENTO Makina, müşterilerinin taleplerini kolayca iletebildiği, müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, bütün müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı benimsemiştir.